ARCHON SP. Z O.O.

O Firmie

Szanowni Państwo!

Firma Archon istnieje na rynku od 21 lipca 1993 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą sprzętu wiertniczego uznanych producentów krajowych i zagranicznych, współpracując ze światowymi liderami w tej dziedzinie jak BOART LONGYEAR.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów w 1999 roku została uruchomiona produkcja sprzętu wiertniczego we własnym zakładzie w Trzebini. Produkcja prowadzona jest w nowoczesnych halach produkcyjnych o powierzchni 1300 m2. Zakład posiada również wygodne zaplecze socjalne dla załogi.

Firma wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy w postaci automatów tokarskich, centrów obróbczych, zgrzewarek tarciowych, nagrzewnic indukcyjnych i innych. Może prowadzić szeroki wachlarz prac związanych z obróbką skrawaniem, obróbką cieplną, lutowaniem i spawaniem.  

Nasi klienci

Współpracujemy z większością dużych firm oraz z wieloma mniejszymi firmami wiertniczymi w Polsce. Naszymi klientami są również kopalnie węgla kamiennego, surowców mineralnych i surowców skalnych itp. Zależy nam na współpracy z każdą firmą która zajmuje się działalnością wiertniczą. Szczycimy się kompletnością pakietu ofertowego jaki przedstawić możemy naszym Partnerom w zakresie techniki i technologii wiertniczej.

Reputacja naszej firmy opiera się dużej ilości zadowolonych klientów.

Nasza dewiza

Naszą dewizę brzmiącą – odpowiedź na każdy problem – traktujemy bardzo poważnie.

Projektowanie maszyn, narzędzi, ich dobór do warunków panujących w górotworze, opracowywanie technologii wiertniczych na konkretne potrzeby Klientów, to określenie naszej misji w biznesie.

Potrzebujecie pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z wiertnictwem, technologią wiertniczą, narzędziami wiertniczymi, macie problemy z zaopatrzeniem we właściwe urządzenia ?

Jeśli tak, to gotowi jesteśmy służyć Państwu radą i pomocą.

Oczekujemy, że nasza wykwalifikowana kadra, wyposażenie zakładu dające potencjalne możliwości zaspokojenia Państwa potrzeb, przekonają Was do wyboru firmy „ARCHON” jako partnera w interesach.

Nie ukrywamy, że potrzebujemy Państwa akceptacji. Potem zrobimy wszystko, by nie zawieść Waszego zaufania.